| andra4u a întrebat:

Cum imi schimb numele la mess?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Dai sus la messenger apoi my contact details iti scrii numele si dai save&close

2 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Hey:_.Acolo unde ti se vede poza tha pe care o pui la mess. dai la contact details.si acolo unde scrie name. pui ce nume vrei tu :p. dupaceea hai save&close.batting eyelashes. Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti adaugi id-ul in lista, iar apoi dai click pe el si trebuie sa scrie ceva de genu change my name, change name si apoi dai click si scrii ce nu vrei sa ai