| Rafael123rrrdwefwe5rt a întrebat:

Cum imi scot niste poze dintr-un album, ca am pozele mele de pe Facebook si am doua poze de trebuie sa dai la albume ca sa le vad. Cum fac ca atunci cand dau la fotografiile mele sa imi apara toate?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu le poți transfera. Ai trei variante:
1. Trebuie să le încarci din nou, dacă vrei să le deții și la "Yours Photos" (fotografiile tale). Deci, alte like-uri, alte comentarii.
2. Te etichetezi singur. În acest fel, vor apărea la "Photos of you" (fotografii cu tine) și se vor păstra like-urile si comentariile.
3. Deschizi un alt album, unde să le muți, doar pe cele două.
Tu decizi...