| blackandpurple a întrebat:

Cum impresionezi un baiat?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Depinde de băiat.
Dacă-i afli punctele sensibile o să îți dai seama singură ce-l impresionează.
Baftă!

| SabbyNightShadow a răspuns:

Fiind tu.^^ Pentru ca daca te comporti diferit in fata lui decat te-ai comporta in mod normal...atunci tot farmecul tau se duce pe un lucru fals :3 si nu ar merita sa faci asta happy deci... dupa cum ziceam: fii tu insuti ^^

| JAYBEE a răspuns:

Prin felul tau de a fi, fund, sani, ochi, par, zambet.

| iuly92 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume pentru a impresiona un baiat.Fii tu insuti. ORIGINALITATEA in ziua de azi nu prea se mai gaseste, dar cucereste de fiecare data.Succes!