| Kanabiss a întrebat:

Cum intru pe un server de metin2 privat pentru ca eu am metin2 normal downloadat de la site-ul de metin original nu inteleg cum bag adresa sa ma conectez la un sv de metin2 privat va rog niste explicatii chiar nu stiu

Răspuns Câştigător
| IF45e a răspuns:

Deci uite un server de metin2 privat italian e super am avut lvl 97 http://www.candylongju.net/ downloadeaza clientu lor si inscriete apoi joacate.Iti spun eu serverele italiane sunt cele mai misto si serveru asta are armuri noi arme noi ba chiar si un tarm al magazinelor e superrrrr si castigi bani usor.Succes