| Diana_5509 a întrebat:

Cum iti poti da seama cum iti va sta cu dreaduri? [FUNDA la cel mai bun raspuns + VOT la toti :X]

Răspuns Câştigător
| coolboy_1648 a răspuns:

Intra pe funtasticface.com,,,,iti faci o poza la fata si o uploadezi acolo, dupa care iti pui dreaduri si vei vedea big grin. funda

1 răspuns:
| Biia a răspuns:

Intri pe un site in care poti sa iti faci diverse coafuri si pui o poza cu tine si iti pui dreaduri si vezi cum iti sta.Te pot ajuta si cu un site www.taaz.com parca asta era nu sunt foarte sigura.
~>Take careee`!