| TeChişÎnFreză a întrebat:

Cum l-ati caracteriza pe Johnny Depp intr-un cuvant?

Răspuns Câştigător
| anonimsiatat a răspuns:

Nu as avea cum, este asa de controversat in tot ceea ce face, si cum arata este perfect.visul oricarei femei, poate mai are si el defecte ca oricine dar.off mie imi place asa mult.Are foare multe calitati.Te, pup

9 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

...adaptabil happy

| n3bunatica a răspuns:

Magnific desi un singur cuvant nu este suficient pentru a il descrie.este un actor foarte bun.si din cate am citit despre el si o persoana buna.are calitati si defecte ca tot omul.este actorul meu preferat:X

| cryptobiologist a răspuns:

E imposibil sa il caracterizez intr-un cuvant! e prea genial sa il descriu intr-un cuvant!

| MicutzaaPooh a răspuns:

The Best :X:X 2 cuvinte de fapthee hee el si jim carry actorii mei preferati

| Prezidentul a răspuns:

Johnny Derp

| Tasya05 a răspuns:

Idiot...scz...

| Orube a răspuns:

Sexy!

Răspuns utilizator avertizat
| petronya a răspuns:

Magnific toate filme lui sunt super dar care mi-a placut cel mai mult a fost piratii din caraibe parea a 4a