| anonim_4396 a întrebat:

Cum m-as putea tunde pentru a-mi sta bine avand in vedere ca am parul ca fata din poza:http://www.google.ro/......tp?/imgres tinand cont si de faptul ca am parul rar...

Răspuns Câştigător
| maiamoniblueberry a răspuns:

Daca parul tau e ca in poza atunci...e adorabil:X. Nu te tunde, sau daca vrei neaparat sa te tunzi, in loc sa ai carare pe o parte, tundeti un breton pe o partewinking. Multa bafta in gasirea unei "freze" care sa iti placa:*. Imi dai si mie o funditabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Fata din poza are parul foarte misto! si daca zici ca e ca al ei, eu zic sa nu te tunzi ca e Frumos.

| Anentykkk a răspuns:

Te duci la coafor si ea te va face superrrr