| queneen a întrebat:

Cum pot creste in urmaritori pe Instagram?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Trebuie sa ai poze frumoase, sa fie editate corect si sa folosesti hashtaguri si etichete catre alte pagini, daca se poate.

| sierra1 a răspuns:

Lucrează la calitatea postărilor

| Andreeush a răspuns:

Postează poze de calitate, dă follow altor persoane, folosește hastagurile potrivite.

| Reghqen a răspuns:

Nu prea le am cu socialele, dar am prieteni care le folosesc mai mult și se pricep mai bine, iar din câte am auzit trebuie să urmărești multe persoane deodată iar ele o să te urmăreasca la loc, iar a doua zi nu ii mai urmărești și începi să urmărești iar mulți apoi ii dai nu mai urmării și tot așa, dacă ești fată cred ca majoritatea dintre acele persoane pe care o să le urmărești o să rămână acolo chiar dacă tu nu o să le mai urmărești.
Pe lângă asta cred ca și pozele au rolul lor, postează poze frumoase, cât mai naturale posibil și pune o biografie/descriere cum ii spune înteresantă.

| Ionut659 a răspuns:

Păi poți bagă facke uri, adică te lauzi cu ce nu ai său poți edita urmaritor printrun program pe pc, dai inspect, gasesti numarul de urmaritori, îl schimbi, bagi după codul bm parcă și după intri la STOP, acolo debifezi tot ce are legătură cu oprirea în ceea ce faci, după te duci și cauți prin toate aceste informații refresh, acolo trebuie să schimbi ceva și gata, uneori merge, poți avea urmaritori în plus, de ex dacă ai 7 poți avea până la 999, dacă are o literă, ex k nu poți face nimic, asta e, mai ai o metodă, poze xll dar nu este bine ca vor da toți boșorogii laba la pozele tale deci mai bime rămâi așa.