| Crysstynaa_1272 a întrebat:

Cum pot descarca un videoclip de pe youtube funda!

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Te duci pe www.keepvid.com, copiezi adresa videoclipului şi o scrii în spaţiu, apoi descarci filmuleţul.
Sau, mai poţi downloda un program numit YouTube Downloader. Diferenţa ar fi că el îţi permite să mai faci şi niste modificări ce ţin de calitatea imaginii şi a sunetului, însă dacă nu te interesează asta prea tare, mai bine foloseşti site-ul de mai sus.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu se poate!

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! copiezi linkkul de la youtube si intri aici: Http://www.listentoyoutube.com/index.php
la URL youtube ceva de genu skri linkulapoi download, download MP3 si e gata.
Orice muzicade la youtube se poate doewnloada
Funda? Ms♥

| davidtraistaru a răspuns:

Cu RealPlayer sau Youtube Downloader