| Robert_Berszan_1992 a întrebat:

Cum pot deveni cool si super dragut

2 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Fii tu insuti. Nu incerca sa te schimbi doar sa pari "cool". Si nu o face pentru alte persoane. Parerea lor nu ar trebui sa conteze pentru tine.Acum, daca vrei sa faci schimbari minore de look, fa ceva ce iti place tie, nu cu scopul de a impresiona.

| Paulvasile10 a răspuns:

Depinde de varsta si de viata sociala pe care o ai... daca ai 15 ani cool devi prin unele chestii care sunt considerate cool,gen frizura din aia retardata, mergi in oras mai mereu, mai bagi si cate o injuratura... daca ai mai mult, cool devi prin cam aceleasi moduri, doar ca sunt si chestii mai mature pe care sa le faci