| GodBlessYou a întrebat:

Cum pot face bani cu site-ul meu? In afara de adsense :p

12 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Vinde produse, fa review pentru ele incearca sa le vinzi si ia-ti comisionul! Poti sa te duci pe www.tradedoubler.com si de acolo te inscrii si iei bannerele de la firme si le pui pe siteul tau.Cine stie poate iese ceva! Succes

| multimoak a răspuns:

Stiu ca era ceva legat de publicitate si mult trafic.
Daca ai nu stiu cati vizitatori unici pe zi vei primi oferte de publicitate... Parca asa era... thinking

| Altu a răspuns:

Salut.
Prin vanzare directa de publicitate, aici iti trebuie ceva trafic.
O alta varianta ar fi prin programe de afiliere (gen 2parale.ro, programuld e afiliati emag, etc,), prin care primesti un comision din fiecare vanzare realizata prin situl tau.
Cu adsense putini fac bani in Romania.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin sa va anunt ca exista un nou mod de a face bani sau de face publicitate pe internet Coozila! a lansat recent un program de publicitate http://Advertising.Coozila.com se plateste prin paypal western union si alte metode de plata

Cele mai mici comisione de pe internet, deci rentabil pentru cine vrea sa-si faca reclama si pentru cine vrea sa cistige un ban cinstit.

Cel mai important pentru publiseri este ca ei pot sa stabileasca din panoul de control pretul minim pe click

Alte agentii de publicitate nu dau nume ca le stiti foarte bine nu va dau aceasta posibilitate si platesc intodeauna cit vor ei sau nu va platesc de loc depinde cum au chef.

Contul se activeaza imediat nu trebuie sa asteptati luni de zile pentru a pune un baner sau a face reclama.
Plus ca cei care vor sa-si faca publicitate primesc imediat un bonus de 50$ la activarea contului pe care pot sa-l foloseasca imediat.

Va doresc mult succes si voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://VideoChatAlive.com este raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune companii de CPC/CPM doar aici ! Alternative pentru Google Adsense http://www.paidclick.uv.ro !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna uite daca esti interesat intra aicieu zic ca faci bani frumosi de aici

| JBP a răspuns:

Nu stiu cat trafic ai dar poti incerca Banner Broker http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......roker.html

| avramalexandru a răspuns:

Sunt foarte multe modalitati de face bani din site-ul tau:
Poti face bani din adf.ly, marketing afiliat, BANI PE NET DIN ZUMZI, BANI CU TRAFFIC EXCHANGE.
Detalii aici: http://cudetoate.weebly.com/bani-pe-net.html

| Alexx2533 a răspuns:

Uite aici un tutorial: http://stiisitu.blogspot.com - Vei invata sa faci bani cu site-ul tau, sor, simplu, rapid si evicient!

| dburicu7331 a răspuns:

Castiga bani in timpul liber cu site-ul sau blogul tau! Nu investiti nimic doar castigati facand reclama altor firme pe site-ul meu sunt de ceva vreme afiliat aici si pot spune ca exista o colaborare foarte buna iar platile chiar se fac!
Multumim persoanei ce a postat anuntul! Un afiliat, fie publisher, blogger este o persoana fizica sau juridica ce promoveaza produse si servicii ale unui advertiser (cel ce doreste sa-si faca reclama sau sa-I creasca vanzarile) in schimbul unui comision pentru vanzari (sales) sau pentru directionare de client (lead). Un afiliat publica pe site-urile lui, in campanii e-mail si in listarile de cautare reclame text, linkuri text si alte unelte de promovare a produselor unui advertiser. Cand un utilizator indeplineste o actiune specifica, cum ar fi completarea unui formular (lead) sau cumpararea unui produs (vanzare), respectivul advertiser plateste un comision afiliatulu Afla aici mai multe detalii:http://www.2parale.ro/......affiliates