| CinevaUndeva a întrebat:

Cum pot face ca la facebook sa nu mai primesc mesaje de la oameni necunoscuti? [ funda.]

Răspuns Câştigător
| dorotich a răspuns:

Iti faci profilu' privat. te duci in dreapta si dai click pe sagetica de langa "home". dupa, dai click pe privacy settings. apoi, la un moment dat, in jos, scrie " How You Connect" si dai Edit settings. si acolo poti selecta mai multe chestii legate de privacy, dar pentru a nu mai primi mesaje de la persoane care nu sunt in lista ta, la a treia intrebare (Who can send you Facebook messages?" schimbi de la "everyone" (care presupun ca e acum), la "friends".
funda? big grin

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Ai varianta aia unsubscribe! daca vrei sa numai primesti emailuri multe!

| Yusuf_Daniel_Khan_1983 a răspuns:

Salut atata timp cat nu iti apare acel buton cum poti edita? sa nu mai primesti mesaje de la necunoscuti? Fiindca mie nu imi apare acel buton am incercat sa vad si tutorial dar nu am acel buton ce fac in cazul acesta happy?