| tzupy_1014 a întrebat:

Cum pot face niste baieti sa inteleaga ca nu imi place de ei, dar totusi intr-un mod mai delicat?

Răspuns Câştigător
| deennutzza a răspuns:

Pai le spui si tu ca esti indragostita de un anumit baiat si ca nu ai ochi pentru altcineva ...incearcatongue

4 răspunsuri:
| deennutzza a răspuns:

Pai le spui ca esti indragostita de un baiat si ca nu ai ochi pentru altcineva.tongue.incearca.

| daniela_3499 a răspuns:

LE spui "baietii mie nu`mi place de voi imi pare rau " si gata ...Succes!

| tzupy_1014 explică:

Dar daca spun ca sunt indragostita de altcineva(desi nu sunt), imi fac capul calendar ca cine e si nu stiu ce, tot felul de intrebari stupide si e cam enervant...si tot nu se lasa

| dumy25 a răspuns:

Spune-le că ție îți plac femeile...