| Dyony01 a întrebat:

Cum pot face reclame tv? sunt din galati si am 13 ani as vrea sa fac si eu reclame la tv ( de exemplu la eugeni, biscuiti, pufuleti ) unde trebuie sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| whiteweed a răspuns:

Ca sa ajungi sa apari in reclame trebuie sa dai niste castinguri nu e asa usor. dar daca ai un corp bun te poti duce la o agentie de modele si apoi cu tipul poti sa ajungi unde iti doresti

1 răspuns:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu se poate trebuie sa platesti si nu vei fi acceptata pentru ca ai 13 ani in plus nu ai observat ca toata lumea face reclame? vrei tu? nu poti adica daca esti bogatana daca vrei sa faci o reclama de 30 secunde este 1000 de euro pe protv in timpul canalelor si in plus te poti gasi cu o amenda pentru ca nu e produsul tau