| alex25alex a întrebat:

Cum pot face sa castig bani din acest canal de youtube :https://www.youtube.com/channel/UCkfrgbV7w-g2c2golHTKYXg ?
si cum pot sa pun acolo in loc de adresa aia lunga sa fie youtube.com/channel/mixer_music?

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Deci, avand experienta, iti pot spune cate ceva :
1. Trebuie sa ai peste 15.000 abonati ca sa apara asa enervantele "reclame" care youtube le sponsorizeaza si tu avand parte pe video-ul tau sa faci si tu la fel, youtube te plateste.
Dar daca faci asta pentru bani, nu cred ca va iesi, putini din Romania, castiga bani din youtube.
Ca sa apara linkul cum vrei, trebuie iar sa execelezi cu like-uri la video cu abonatii la chanel.
Bafta! Funda?big grin
Si ai un nou abonat smug