| JustSimple a întrebat:

Cum pot face sa ma concentrez ca am examen anul asta si daca ma pui in fata unei probleme de matematica eu stiu sa o rezolv doar daca ma lasi in ritmul meu nu in contratimp ce fac?

2 răspunsuri:
| raluca1111 a răspuns:

Stai linistit si rezolva in ritmul tau.important e sa faci putine si corecte decat toate si gresite....asa sunt si eu.te sfatuiesc sa rezolvi problemele incet cu calm si cu mare atentie.o sa vezi, totul o sa fie bine.
sa ai baftakiss!

| raluca1111 a răspuns:

Eventual..nu te mai uita la ceas, altfel o sa te stresezi singur!