| elizabeth a întrebat:

Cum pot face si eu sa treaca mai repede ziua? faceti-mi si mie o referire la un program al timpului.

4 răspunsuri:
| dumitruanca17 a răspuns:

Pai gaseste cateva activitati care sa-ti ocupe timpul(activitati care sa-ti placa )
Cum ar fi : -Desenul
-Sa asculti muzica
-Sa faci poze
-Sa iesi cu prieteni
-Sa citesti
-Sa te uiti la filme
Sorry da nu my tiu acu` oh go on

| dumitruanca17 a răspuns:

Pai gaseste cateva activitati care sa-ti ocupe timpul(activitati care sa-ti placa )
-Sa asculti muzica
-Sa faci poze
-Sa iesi cu prieteni
-Sa citesti
-Sa te uiti la filme
Sorry da nu my tiu acu` oh go on

| Outside a răspuns:

Te trezesti, mergi la scoala, vi acasa, mananci, faci teme, intri pe tpu.ro, te culci si a doua zi o iei de la capat laughing

| elizabeth explică:

Pai da dar cu orele cum fac? cele de la ceas? din cat in cat ar trebui sa ma uit la ceas?