| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Com faceti sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Aoleu. tu chiar nu vezi ce repede trece?straight face
asculta muzica
uita-te la TV
citeste carti
repeta pentru scoala
uita-te la filme sau seriale
vbeste la tel
cum te poti plictisi?straight face

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Timpul nu trece repede sau incet.Este perceput astfel de catre oameni.Cand astepti ceva cu nerabdare timpul trece repede iar cand vine teza la mate vrei sa inghetelaughing

| Silvia a răspuns:

Offf, eşti tare dacă ai timp să te plictiseşti.
În general, fă lucrurile care îţi plac.Mereu când faci ceva ce te captivează timpul trece foarte repede, fără să îţi dai seama.

| Ana a răspuns:

Ma joc pe calculator, stau cu prietenii afara, ma joc carti cu prietenii, vb la tel, ma uit la desene, la emisiunile preferate

| xXJustMeXx a răspuns:

Eu chiar vreau sa am mai mult timp liber.
Nu vezi ce repede a zburat vacanta?

| randy34 a răspuns:

Stai la calculator
citeste carti care te pasioneaza
fa ce it place cel mai mult(nu distruge nimic si nu suna la 112)
uitate la filmesau seriale
de exemplu mie imi place sa stau la laptop sa ma uit la wresling pe youtube sau pe sport.ro ma uit pe site-uri pana gasesc ceva cemi place. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Denisutza_3791 a răspuns:

Pai...eu nu ma plictisesc nici macar odata. As vrea sa am timp de plictiseala. Eu invat pentru. scoala, stau la calculator, la televizor. Fac lucruri care ma pasioneaza.