| Alexandrup a întrebat:

Cum fac sa treaca ziua mai repede?

15 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Dormi

| AmandytaErhan a răspuns:

buna marca, pai ocupate cu ceva de lunga durata ori dificil (deseneaza ceva, compune) ori dormi vo 3 ore asa chiar trece tare repede

| zizi000 a răspuns:

Iesi cu prietenii in parc, stai la iarba verde cu persoanele care nu te plictisesc niciodata, intra intr.un club de sport.

| SkittlesS a răspuns:

Hey Marca!
Parerea mea este sa nu vrei sa iti treaca ziua mai repedewinking
dc?
Pt. ca o sa fie o vreme cand o vrei sa traiesti fiecare secunda din viata...
Bucurate de viata...nu o scurta!
Sper ca te'am ajutat!
Te pup!
StupiDream

| ArcAnna a răspuns:

Nu te gandesti ca mai ai 5minute 10minute. faci ceva ce iti place.ce iti capteaza toata atentia.te plimbi citesti... ce iti place sa faci? ceva are te "prinde complet". stii doar ca lucrurile care iti plac fac timpul sa treaca repede

| Idk007 a răspuns:

Poti sa-ti gasesti un joc big grinsi sa te joci toata ziua

| Viviannnnnna a răspuns:

La mine trece f. repede hypnotized

| Kuzco a răspuns:

Dormi

| adyzone a răspuns:

Da acum e noapte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunci un ceas pe fereastra!:d

| marcel_8906 a răspuns:

Iti cauti de lucru, okupatii, te duci la diferite sectii.etc etc...

| KilleR14 a răspuns:

Da-ti laba,joacate,iesi, plimba "pisica", omoarate...

| klausss a răspuns:

Iesi pe afara, cu prietenii, te uiti la un film sau doua...etc.

| ulianrobert a răspuns:

Faci ceva ce iti place cu adevarat...de ex. eu ascult MetallicA dimineata inainte sa plec la scoala la ora 11 si cand ascult 3 melodii trece ora.asa ca. dar ar fi mai bine sa lesi timpul sa treaca cum vrea el

| Axyongaming007 a răspuns (pentru ulianrobert):

Insfarsit un rocker