| EuSiCuMine a întrebat:

Cum pot largi o pereche de blugi? Orice idee. Funda

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Pfff... pai ai putea sa o descosi si sa pui in partea aceea p bata de material... dar asta ar inseamna sa o duci la croitorie daca nu te pricepi si risti ca nu iasa frumos. sau sa se observe ce ai incercat tu. atfel nu stiu sad! funda?

| geoiulia a răspuns:

Ii poti spala de multe ori dar asta depinde de fiecare material in parte.sau ii poti duce la un croitor si ti-i poate deschide si iti poate pune un alt material ca ei sa fie mai ''largi''. Sper ca te-am ajutat!:*

| Saammyyy a răspuns:

big grin ii dai cuiva mai larg in talie ca tine(dar nu cu mult ca ni va incapea)
sa tii largeasca

| Saammyyy a răspuns:

(adica sa ii poarte o vreme)