| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot obtine days sau xats free pentru chat-uri(xats) Va rog vreau sa functioneze si sa nu trebuiasca sa am neaparat 1000 powers sau alte chestihappy Deci sa mearga si pe un cont nou Va rog Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Nu se poate happy
Poate doar sa castigi un concurs sau ceva.
Faza ca trebuie sa ai sa zicem 30 powers ca sa mearga e fals.
Are de gand sa te fraiereasca happy

2 răspunsuri:
| skyland a răspuns:

Salut, e cam tarziu, dar te pot invata sa faci days si xats gratis si legal (cu putin efort)

| DarckLord2 a răspuns:

Trebe sa donezi bani plata cu cardul sau prin SMS dar daca nai donat deloc doar cu cardul poti si dupa ceai donat minim prima oara cu cardul poti prin sms nici eu n-am gasit cum sa fac xat sper sa ma ajute careva si pe mine