| seby15 a întrebat:

Cum pot obtine jetone(tokeni) pe TOP ELEVEN de pe fb in afara de acel jeton dat gratis zilnic?

2 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Nu exista alt mod numai daca platesti insa sunt si videourule pe car daca te uiti castigi tokenuri insa cu cheat engine e o gluma ca numai arata ca ai nu stiu cati bani si tokeni insa in realitate numai atatea ai cat ai avut

| eusebiu99 a răspuns:

Incearca cheat engine 6.1 e bun la tokeni nu stiu cum se face dar la bani mi-am facut 99.9M.E tare.