| neUtilizator a întrebat:

Cum pot pune la messenger 10 la status optiunea aia de a invita pe toata lumea sa imi vada web-ul?

3 răspunsuri:
| PeAfara a răspuns:

Este simplu.Intrii la messenger şi dai My Webcam.Îţi apare automat la status.
Succes.

| Musique a răspuns:

Pai este usorhappy
intri la "Actiona" si iti apare o lista, acolo dai pe "More Actions" si iti apare "Invite to View my webcam" dai clic dupa care iti alegi un prieten si ii dai webul iar el apare instant la status happy
Sper ca te-am ajutat
funda puppy dog eyes?

| valy31 a răspuns:

Aia nu ai cum s-o pui tu. Apare automat cand ii dai web-ul unei persoanewinking