| NoAntidote a întrebat:

Cum pot pune muzica pe cd?sad Vreau toti pasii! Funda normalhappy

2 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Downloadezi programul nero il deschizi bgi cd gol dai burn data disc daca vrei ca cd sa fie cu mp3 sau alte file, si daca vrei ca cd sa fie audio dai create audio cd (cd audio inseamna sa aiba trakuri pe el adica fisiere in format.wmw) programul nero il poti descarca de aici www.filehipo.com

| superDezastrul a răspuns:

Baga id asta... yry_bc.si vb acolo.totusi da-mi funda te ajut sigur