| theionika a întrebat:

Cum fac sa pun muzica pe CD? ( vreau pasii si cateva explicatii )

Răspuns Câştigător
| SmartShooter a răspuns:

Iei in primul rand Nero. Introduci Cd-ul in CD/DVD Rw. Intri in Nero si apesi pe music - make a music CD. Iti va aparea o fereastra unde apare add si memoria libera/ocupata. Dai add, cauti folderul cu muzica sau meloriile si le selectezi, apesi add. dupa ce e gata dai next, apoi ii dai sa il faca la viteza de 16x sa poata fi citit de orice (CD-player, etc.) si dai burn. In cateva minute e gata! big grin

1 răspuns:
| RobertFedus22 a răspuns:

Pui melodia intr-un folder sau mai multe, daca ai windows 7 apesi pe un buton de sus pe care scrie burn. Il apesi si asepti sa se scrie pe cd. Exista si altfel de programe pe care le poti instala de pe net cu care poti scrie cd-uri. Bafta!