| Aleccsandra a întrebat:

Vreau si eu pasii, ca sa faci un Cd de muzica!

7 răspunsuri:
| Rawwwrrrr a răspuns:

Pai. in primul rand iei un CD gol.
Apoi, intri pe NERO EXPRESS.
Ii un program. Daca nu il ai descarcatil apoi dai la search si cautal. Decidupa ce ai intrat in Nero Express, ii dai acolo in stanga unde este o nota muzicala si scrie "music". Ii dai doar un click.happy apoi ii dai pe Audio CD. happy Apoi dai acolo la "Add" si iti pui melodiile care vrei sa le ai pe CD. Dupe ce le-ai pus pe toate ii dai "Next" apoi la Tittle Cd scrii ce nume vrei sa aiba CD-ul, apoi ii dai iar "Burn", si gata. Astepti sa se incarce CD`ul si Baaam ai un CD cu muzica creat de tine.laughing) Sper ca te-am ajutat.happy winking xD

| Aleccsandra explică (pentru Rawwwrrrr):

Ce scriu la Serial Number?

| Rawwwrrrr a răspuns (pentru Aleccsandra):

Acolo nu trebuie sa scrii nimic.happy

| Aleccsandra explică (pentru Rawwwrrrr):

Pai nu ma lasa asa, dar am gasit eu un cod pe net

| Aleccsandra explică (pentru Rawwwrrrr):

Asa, am dat BURN, si imi apare : Please insert a writable disc!, ce fac?, si a mai ramas o melodie! Ajuta-ma sa fac CD crying(((((((((

| Rawwwrrrr a răspuns (pentru Aleccsandra):

Pai, poate nu incap toate melodiile care vrei tu sa le pui. thinking

| Rawwwrrrr a răspuns:

Daca nu iti incap melodiile, poti sa-ti faci un DVD cu muzica, si acolo iti vor incapea mai multe melodii. Ii dai tot pe nero express, apoi acolo la music, iar apoi in loc sa-i dai pe Audio CD, ii vei da pe Jukebox Audio DVD. Acolo ii dai la add, iti pui cate melodii vrei, iar apoi faci cum ti-am zis la celalalt. asa ar trebui sa-ti mearga.happy Sper ca te-am ajutat!:* winking