| mariamar1997 a întrebat:

Cum pot pune videoclipuri pe youtube? [Funda]

Răspuns Câştigător
| Magnetism a răspuns:

Buna
Prima oara iti faci un cont daca nu ai, iar dupa ce ti l-ai facut langa fila cautare ai incarcati si de acolo pui video descriere si ce mai vrei.
Sper ca te-am ajutat xD

4 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa iti faci cont si dupa aceea poti sa pui filmuletelewinking

| Owy a răspuns:

Prima data fa-ti un cont pe youtube si dupa aceea uploadezi(trimiti) ce ai de pus.Citeste regulile dupa ce ti-ai facut contul! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci un cont si dai upload.desigur foloseste versiunea de upload beta prin java. in acest mod daca iti da eroare(si se intampla destul de des) uploadul va porni de unde a ramas.

| barbie251 a răspuns:

Iti faci mai intai cont. apoi in dreapta sus dai pe 'Upload' happy