| mihaiel4ik a întrebat:

Cum pot sa aplic gelul de unghii false (acasa, nu plec la nici un salon) dar am gel t3 mic. si unghii false si vreau sa imi pun. si daca putet sa ma ajutati... Funda

1 răspuns:
| Dreamer12345 a răspuns:

Pai poti dar fii atenta urmeaza pasii, impege-ti cuticula, pileaza unghia naturala pana i se duce tot luciul pentru ca altfel gelul nu va adera, da-te cu primer apoi lipeste tips-ul, da un strat de gel, baga mana la lampa pileaza apoi fa-ti modelul cu oja sau gel apoi mai da un strat de gel baga la lampa si degreseaza. Si cred ca esti gatahappy. Funda?