| iffdndfgfsd a întrebat:

Cum pot sa comand carti in romana daca sunt in strainatate?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți comanda pe orice sait vrei, doar că va trebui să alegi varianta electronică a cărții (e-book).
Pentru versiunea de tipar - verifică mai întâi unde fac livrări și mai ales, cu ce costuri.
Oricum, prima variantă e mult mai ieftină și mai rapidă.

| o1cristina a răspuns:

Eu zic sa ii intrebi pe ce de la bit.ly/14I7IzD Cred ca ei fac livrari in afara.

| Ariella_Bella_1977 a răspuns:

Pe siteuri online care fac si livrarea in strainatate prin dhl sau sa iti cumpere un amic cartea si sa o trimita prin atalasib happy