| GodBlessYou a întrebat:

Cum pot sa devin un politician, care sunt primi pasi?

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Inainte de a te inscrie intr-un partid, sa faci facultatea de ''stiinte politice'' si acolo aflii tot, chiar si micile secrete. Ah si sa ai pe cineva in spate, e f important, se poarta nepotismele peste tot!

| loundy a răspuns:

Incepe prin a incepe sa minti pe toata lumeatongue. Asta e primul pas

| Blosssom a răspuns:

Pentru a devenii politician trebuie sa te inscri intai intr-un partid, sa te faci cunoscut, sa depui pasiune. Dar iti spun sincer ca la politica iti trebuie talent.Bafta! Te rog, vreau funtitza

| Vrajeeala a răspuns:

In primul rand ar trebui sa inveti sa scrii.