| EmotionalKoma a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe IMVU?(toate modalitatile)
happyfundita

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Eu stiu 3. Poti completa chestionare pentru puncte in plus, insa de obicei trebuie sa fii major (te intreaba de diverse firme pe care doar un -major- le foloseste, precum marca de masina, sau te intreaba de locul de munca).
A doua, sa-ti faci mai multe conturi si sa trimiti itemele pe care le vrei prin gift, sau sa trimiti banii tot cu gift.
A treia, cumperi banii cu telefonul (nu stiu daca este inca posibil pentru Romania) sau prin PayPal, cu cardul.
happy