| deea2sabau a întrebat:

Cum pot sa fac ca o persoana sa nu vada ce fac eu pe facebook, ma cauta mereu, e foarte invidioasa si nu vreau sa-i dau block sau unfriend. Ce inseama persoane restrictionate daca o bag in lista aia o sa mai vada?

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Nu o sa mai poata sa iti dea comm si like daca o restrictionezi si nu o sa mai vada postari de la tine si altele

| AsdfghjklDania a răspuns:

Persoanele restricţionate sunt persoanele cărora le-ai dat block. Nu cred că ai altă şansă, decât să-i dai block pentru că şi dacă o scoţi de la prieteni *unfriend* îţi poate vedea postările (aici depinde de setările pe care le ai tu).