| dyannaolson a întrebat:

Cum pot sa fac rost de like-uri pe pagina mea de facebook sau cine ma poate ajuta sa fac rost de ele? Va rogg!

3 răspunsuri:
| jokerulvlad a răspuns:

Fii atent baga pose cat mai amuzante, de tote da sa fie foarte amuzante si da distrbuire(shere) si primesti like-uri la greu.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, nu trebuie să obligi pe nimeni, tot ce e de făcut este să pui poze cât mai frumoase şi să ai un limbaj frumos, asta ar fi tot, sper să ai succes.
O zi bună!

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai nu ai cum sa-ti faci rost de ele, iti faci niste poze ti le pui pe fb si astepti sa ti se dea like. nu poti sa faci rost.