| bzzbzz a întrebat:

Cum pot sa fac rOst de programul ala de mOdificat pOze PHOTOSHOP?

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Să mergi la un magazin pe acolo pe lângă PC-uri, să vezi unde sunt jocuri video şi programe, cauţi Photoshop, îl cumperi cu bani şi gata! happy Simplu, nu?

| Yang a răspuns:

Ti-au ramas degetele blocate pe caps? http://www.brothersoft.com/downloads/photoshop.html aici ai mai multe versiuni de photoshop da click pe download

| laura3 a răspuns:

Lasa`mi id tau pe privat si ti`l dau eu daca imi dai funtitzabatting eyelashes!

| IustinGood a răspuns:

Daca vrei te ajut sa-ti instalezi si sa-l si folosesti.