| TheSpecialOne a întrebat:

Cum pot sa fac sa apara o melodie de pe youtube pe facebook?

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Sub melodie scrie : Like, Add to si Share. Tu trebuie sa dai clik pe share. O sa iti apara linkul melodiei acolo jos si sub link este un F de la facebook si o pasare de la Twitter. Tu bine inteles ca o sa dau pe Facebook "F" si o sa iti apara o casuta si acolo scrii tu ceva despre aceea melodie. Apoi dai din nou share. Scrie tot acolo jos. happy Succes!

| AnemonaP a răspuns:

Dai pe melodie si dai in josul ei. SHARE.si dai joc J, si mai dai odata SHARE si gata

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

O ai ca status... sau, ma rog... "What's on your mind?" Copy-Paste!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

La finalul melodiei vei da click pe Apreciez, si apoi pe Share