| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi vina menstruatia mai repede? in 10 zile plec in tabara si trebuia sa imi vina dar imi intarzie si nu vreau sa imi vina in perioada cat timp o sa fiu la mare... va rog?:d

4 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Fa o baie calda.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Chiar asta as vrea si eu sa aflusadjoia aceasta ma duc la mare si sunt sigura ca imi va venihappynu stiu cum ar putea sa faci nu am nicio ideehee hee

| FeTTiza a răspuns:

Iati o cutie sau doua cu tampoane O. B si poti intra in apa plus ca nici nu le simti, depinde daca sty cum le folosesti, intra pe www.noifetele.ro si cauta informati despre tampoane sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Am 13 ani si nu am inca ciclu.As vrea sa imi vina pentru ca multe fete au ciclu din cls de la mine.Cateodata imi este ciuda. Dar sper ca o sa-mi vina odata.pa