| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa iau in greutate! sunt cam slaba si as vrea sa ma ingras!
dar nu vreau sa pun celulita, si din contra, vreau un abdomen plat dar sa iau in greutate
funda **

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mănâncă multe dulciuri sau ia anticoncepționale vorbesc serios, așa s-a îngrășat o colegă de-a mea. Era schiloadă într-a noua, iar într-a 12-a e sublimă. Nu exagera cu mâncarea. Multe fete se înfometează ca să arate slabe. Fii fericită așa cum ești. Baftă!