| baby_6195 a întrebat:

Am 15 ani, nu de mult impliniti, si m-am gandit sa incep sa ma duc la sala pentru intretinere, cam de vreo 2 ori pe saptamana. Credeti ca e ok? adica nu vreau sa imi apara celulita, ca mai nou apare foarte repede, la varste fragede, si vreau sa ma mentin in forma. Plus ca am un abdomen plat dar as vrea sa fie mai plat. ma obsedeaza asta. aaa si app care ati incercat ceva exercitii pentru muschii fesieri? S-au vazut rezultate? scuze de categorie.

Funda!

3 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Nu mai bine te inscrii la gimnastica sau dans?
Chiar tai chi.
Sunt multe sporturi care sunt de fete si sunt si fainebig grin

| bebin a răspuns:

Apucate de heroina si o sa slabesti 20 de kile intr-o luna. Dar nu o sa mai ai bani de sala
PS. Si apropo! sa imi bag p.a in abdomenul tau. Nu exista scuze de categorie aici. Iti bati joc?

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Ai un abdoment plat si il vrei si mai plat? Gandesti ce spui? La 15 ani nu trebuie sa-ti faci probleme despre celulita sau alte procarii care apar mult mai tarziu.Tu pune mana si mananca sanatos(nu chipsuri,nu sucuri, nu shaorme, etc)iar cu 30 de alergare zilnica vei fi cum probabil iti doresti.