| coxx a întrebat:

Cum pot sa imi adaug mai multe poze intr-un album pe facebook ^?
dau funda

Răspuns Câştigător
| Molly_8869 a răspuns:

Esti in albumul in care vrei sa iti pui pozele... Mai sus de poze, in partea dreapta, este optiunea ''Adauga mai multe fotografii'', apesi acolo si dai pe ''Adauga fotografii''. Te duci in albumele de poze din calculator si iti pui pozele care le vrei [Daca vrei sa adaugi mai multe poze, apesi pe butonul de la tastatura ''Ctrl'' (din partea stanga a tastaturii), si adaugi mai multe poze de odata

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Când ești în album, ai acolo opțiunea "Adaugă mai multe fotografii", e puțin mai sus de poze.
Zi faină! happy