| Merisorr a întrebat:

Cum pot sa imi adaug vecini pe Barn Buddy, de pe hi5?batting eyelashes funda :X

Răspuns Câştigător
| just1me a răspuns:

Buna! Cand esti pe pagina principala a contului tau, in coltul din dreapta, sus, este numele tau. Apasa pe messages si in stanga ai poza ta si sub asta ai o lista cu numele Requests primul e massages apoi inca 2 si a 4-a e notifications. Intra pe notificatii si ar trebui sa ai invitatii. Apesi la acel mesaj become neighbors si te redirectioneaza la joc si ai un nou vecin. Sper ca ai inteles...laughing

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna cand intri in joc vezi acolo in dreapta jos adauga mai multi vecini si dai click acolo si iti vor aparea toti prietenii tai de pe hi5 si tu ii selectezi pe cei pe care ii vrei ca prieteni si dupa iti va aparea trimite invitatii si dai click si dupa aceea dai ok. Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat.