| Katomi a întrebat:

Cum pot sa imi pun un al doilea nume la youtube de exemplu cum are ea. http://imageshack.us/photo/my-images/62/youtubepo.jpg/
Primu nume este pus de ea iar al doilea este numele de la contul de youtube
Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri pe profil si sa dai la setari, insa am inteles ca ori trebuie sa postezi mai multe clipuri interesante si sa te faci faimoasa pe youtube(sa ai in total peste 2.000.000 vizitatori), ori sa dai bani cu card. Stiu cum e...chestia asta ma exaspereza si pe mine. Am inteles mai nou ca daca ai multe vizite in profil, poti sa iti adaugi un "al doi-lea nume", insa e mult mai greu asa crying

Sorry, insa poate gasesti u un hack ceva, sau poate o mai fi o alta metodawinking insa eu am cautat si nu am gasit sad