| alexutzu_8123 a întrebat:

Cum pot sa imi uit fosta prietena?straight face

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Incercand sa nu te mai gandesti la ea...thinking Sa incerci ceva cu alte fete.Sa iti ocupi timpul cu alte chestii! Nu garantez ca functioneaza dar e de o mie de ori mai ok sa iti gasesti alte preocupari decat sa stai cu gandul la o anumita portiune de timp, acum depinde si de cat a durat relatia si ce a insemnat fata respectiva pentru tine! Pup:* Bafta!

5 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Fa ti repede alta.sau nu mai sunt fete?

| Printzess a răspuns:

Sa incerci sa.ti iei gandu` de la ea.stai cu altceva daca e nevoiehappy...sau fa alte chestii care iti ocupa timpu si iti distrag gandu` de la eahappy

funda:X?

| albastrualb77 a răspuns:

Poate daca te iei cu prietenii, sau sa iti gasesti o alta prietena, sau poate doar timpul te va ajuta sa treci peste asta. Sper sa treci cat mai usor acest moment.

| Thoamnee a răspuns:

Cu alta fattaa. daca o fatta ti se paree frumisik, pai iesi cu eaa.cu timpu chiar o so uitii.

| Mayra03A a răspuns:

Nemaivazand-o, gandindu-te la toate defectele ei si.petrecand laughing