| AmxMod a întrebat:

Cum sa ma impac cu fosta prietena?

Răspuns Câştigător
| Deliiiiiia a răspuns:

Nu ai specificat a cui a fost vina... daca a fost a ta..recucereste.o inca o data(prin lucrurile care ii placeau ei)...sau prin situatii. gen:"extreme"..atunci cand ea asteptandu.se la mai putin sa o surprinzi... daca a fost vina ei... cere.ti tu iertare.(va conta mult chiar daca va sti ca nu esti vinovat)

Bafta!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cine de cine s-a desparitt. Daca ea de tine nu mai incerca sa dai de ea ca clar nu e interesata. Daca tu ai fost motivul, las-o 2-3-4 zile iar apoi spune-i ca inca o iubesti, ca-i duci lipsa si ca vrei sa va impacati. Daca nu vrea, mai insista de 2/3 ori si daca tot negativ e raspunsul, renunta.

| StefanAdrian911 a răspuns:

Incearca sa o cuceresti din nou, daca chiar iti place foarte mult de ea.
Poti sa o duci la un suc, daca accepta desigur.
Nu o forta, si las-o sa se gandeasca.
Bafta cu ea.

| Teodora777 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te mai impaci pentru ca odata ce e ''fosta'' asa sa ramana, e clar ca unul din voi a gresit. Asa ca treci la capitolul urmator. Bata!