| maxshony a întrebat:

De ce o visez pe o fosta prietena?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca inca mai ai sentimente pentru ea

| Axys a răspuns (pentru mona):

Corect pozte e si asa orce e posibil depinde de ea happy cum gandeste happy asa viseaza

| Doηηa a răspuns:

Pentru ca te gandesti la ea, nu-ti fa impresii aiurea.

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
O visezi pentru ca inca te gandesti la ea, sau inca mai bantuie prin subconstientul taulaughing
Te pup kiss

| sergiu2 a răspuns:

Vrei sa fi iar cu ea

| Axys a răspuns:

Sal happy

in timp ce dormi sub constientul tau lucreaza happy el ea din realitate si transforma in vis te-ai fi gandit la ea intr-o zi poate ai uitat si ai visato cu siguranta asta a si fost happy..cam asta e crerl norstu happy sa zic ca te-ai gandit luna trecuta zic ca fapt de vers si ai uitat happy si ai visato ca na te-ai gandit mult in zioa respectiva tongue..asa patesc si eu uneori sa visez pe cinevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar vise. nu crede in ele.
De obicei noi oaptea cand visam, ne apar diferite imagini din ceea ce ai facut tu in ziua respectiva.
In fine dor niste vise tongue

| cosmina92 a răspuns:

Hey! happy
1Probabil te-ai gandit la ea, inainte de somn.
2 Probabil te-ai despartit recent de ea si inca nu ai trecut peste.
3 Probabil inca o placi.
4 Probabil ea s-a gandit la tine.
5 ( Daca, in vis a patit ceva ), probabil o sa i se intample ceva si in realitate.
6 Probabil este un semn, dar eh cine crede in vise. laughing
Multa bafta!

| Radamel a răspuns:

Pentru ca te gandesti la ea ziua, nimic altceva, visele sunt vise nu prevestiri.

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pemtru ca iti este foarte dor de ea, ori se intampla ceva cu ea in prezent. Cum ar fi sa o suni o data, ca sa iesiti.

| KittyCAT01 a răspuns:

Te gandesti prea mult la ea, sau chiar daca nu te gandesti, ea este inca in subconstientul tau;
Relaxeaza-te mai mult si ai sa vezi ca o sa visezi cu timpul lucruri mai frumoase laughing
O seara frumoasa.