| stefanasofian a întrebat:

Cum pot sa joc "mastermind" pe lady popular? Mentionez ca sunt la nivelul sapte iar din acest motiv nu pot trece de nivel. Va rog sa fiti expliciti ca sa pot intelege.

Răspuns Câştigător
| iza03zu a răspuns:

Http://forum.ladypopular.ro/......wtopic.php

aici iti arata cum poti face:* numele meu in joc este Bella2792 daca e mai vb:*:*

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pui la inimereala 4 culori; si apoi iti arata in drept buline albe(culori bune, dar ne plasate bine )sau negre(plasate bine), incerci apna iti arata 4 buline negrebatting eyelashes
Si mei mi se parea greuwinking, dar acum il joc de placere tongue
BaFtha! Daca nu pune pe cineva care stie sa joace

| AstaMicăăăă a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa "fac jocul"?