| efimash a întrebat:

Cum pot sa ma invat sa joc fotbal bine fara antrenor?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun a invatat sa oace fotbal foarte bine uitandu-se la meciuri, invatand toti termeni din fotbal is ia rugat pe prieteni lui sa joace fodfal cu regulile de la meciuri acum e cel mai bun fodbalist din scoala si capitan de echipa

8 răspunsuri:
| anto22 a răspuns:

Prietene in primul rand trebuie sa iti placa fotbalul, iar daca vrei sa inveti incearca in curtea scolii sa la o echipa de juniori depinde de varsta pe care o ai.eu am inceput de la 6 an iar acum am 16 ani si am prins si lotul romaniei la u17!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana pe clasa a 7a am fost cel mai prost jucator de fotbal din cati erau in scoala la media de sub 13 ani. dar acum totul sa schimbat.increderea in tine e punctul chee.in cazul meu totul a inceput dupa ce am marcat cel mai senzational gol dintr-un voleu de atunci am inceput sa joc mai bine de la ultimul fundas am ajuns sa fiu varf de atac. dar nu numai increderea e importanta.in todeauna nu trebuie sa uiti ca nu esti numai tu pe teren ci si ca mai ai o echipa in urma de aceea pasele sunt ideale le fiecare miscare pe care o faci.niste pase bune sau centrari la momentul potrivit te potajuta sa evoluezi si sa ii ajuti si pe ceilalti sa o faca.eu nu sunt capitan asa cum reiese ca ar trebui sa fie cel mai bun si nici nu am stat in casa sa ma uit la meciuri cum a stat cealalta persoana.increderea in tine, antrenamentul si pasele te pot ajuta sa ai rezultate deosebite.in cazul meu castigarea campionatului din zona mea.succes tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu a invatat sa joace fotbal datorita antrenamentului uitandu-se la meciuri si jucandu-se cu proeteni fotbal in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ruleaza ghost rider 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitativa aici sa vedeti... http://liga.prosport.ro/echipa/steaua-6-6-6

| raul98lau a răspuns:

Frate increderea e cel mai buna abilitate a unui fodbalist crede-ma eu fac fodbal la scoala la mine din clasa 1 pana in clasa 7 am fost rezerva si nu urcam mai mult de jumatea terenului ca ma bagau in mijloc dar intr-o zi mau bagat in atac sa vada cum joc. Prima data cand am jucat Titular Pe post de atacant m-am motivat atat de tare cand am vazut cum toti colegii mei de echipa aveau incredere in mine si m-au ajutat sa fiu bun chiar am dat 3 Goluri si de atunci evoluez Pe post de atacant si na mai fost rezerva. Eu iti zic sa ai incredere in tine si sa nu te complici prea mult joaca prin pase cu colegi de echipa happy

| ravzan a răspuns:

Ca sa joci fotbal iti trebuie mai intai conditie fizica, rezistenta, fuga i-ar restul depinde de tine.trebuie sa ai vointa ca sa joci fotbal.Joaca-te cu prietenii tai si roaga-i sa-ti spuna cateva reguli de baza...Baftawinking

| george_3616 a răspuns:

Ba eu am 12 ani si sunt cel mai bun jucator de fotbal din scoala dau cu stangul si dreptul din orice pozitii am fizic bun am muschi si detoate deci sunt bun. pai eu zic in fiecare zi sa alergi 5 ture de teren mare 10 tractiuni 10 flotari 10 genoflectiuni si cam atat bafta daca vreei sa ma contactezi dai add la acest id george_ciobanu2011