| elenutzalove a întrebat:

Cum pot sa ma pensez fara sa ma doara?

5 răspunsuri:
| RammsteinHH a răspuns:

Prinzi firele cu penseta si tragi foarte repede de ele, nici nu simti.

| Brâncuşi a răspuns:

Uşor şi cu grijă, încearcă să te gândeşti în altă parte poate mai trece din durere, altă metodă nu prea există, o seară minunată!

| rizbytzu a răspuns:

Bea 100 de ml de finlandia înainte.

| JustMusic a răspuns:

Pielea trebuie sa fie foarte bine intina.Am auzit ca daca ti un cub de gheata pe sprancea iti armoteste zona si nu mai simti.Dar nu am incercat nu sufar din cauza asta, plus ca dupa ce te pensezi de cateva ori nu mai simti durerea.

| αηαxoЯ a răspuns:

Da-ti cu crema hidratanta inainte, las-o sa intre in piele. Cand te pensezi, prinde firul de par intre degetul mare si cel aratator, apasa un pic si tragi ( cu penseta, bineinteleshee hee )