| GaBeLo10 a întrebat:

Cum sa nu ma mai doara cand ma pensez?laughing
Funda

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca te obisniuiesti nu te va mai durea in timp, dar cel mai bine intinzi pielea cu degețelul si smulgi firul mai din scurt, eu m-am obișnuit si ma pensez de ani de zile...

| FurrieOfficial a răspuns:

Nu cred ca este posibil sa nu te doara absolut deloc. dar cred ca ar ajuta niste creme sau uleiuri speciale... (nu-s expert in domeniile acestea) laughing)

| RAA a răspuns:

Iti poti da cu putina crema, insa durerea e tot acolo. big grin
Incearca sa asculti muzica sau ceva, sa nu te mai gandesti cat de tare doare. Te vei obisnui cu ea.