| Clodmod a întrebat:

Vreau sa ma pensez. Ce pot sa fac sa nu ma doara?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Freci portiunea sprâncenelor cu arătătorul, inainte de a smulge, ca sa simti un pic amorțit. Daca apuci firul de la baza radacinii, nu doare. Daca prinzi doar varful si tragi, n-as vrea sa fiu acolo! Atentie cum te pensezi! Nu le da un contur urât, că apoi te confrunti cu alte probleme!

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Te gandesti ca esti pe plaja si te bronzezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umezesta un disc demacheant cu spirt si te dai pe sprancene.Mai tragi cateva, iar mai dai cu el.

| FlAiser a răspuns:

Pai puneti ghiata unde vrei sa te pensezi sau daca nu ai ghiata pune apa rece