| cip97 a întrebat:

Cum pot sa mut o fotografie pe Facebook dintr-un album in altul?

Răspuns Câştigător
| Bianca2397 a răspuns:

Trebuie sa dai la editeaza albumul, dupa pe fotografie iti apare o sageata in jos in stanga in coltul pozei, dai acolo si dupa dai la move to other albume big grin

3 răspunsuri:
| jokerulvlad a răspuns:

Stergeo din album si pune-o din nou pe ala care vrei sau daca nu ai copiazo in calculator stergeo si gata. bafta

| sheto a răspuns:

Pai puneti-o pe pc stergeo din albulul respectiv si pune-o in celalt.

| pupikdulce a răspuns:

O stergi din album si o bagi in albumul care vrei.